چرا از مرسده استفاده کنیم؟

 

چرا باید از نرم‌افزار حسابداری و مدیریت مالی استفاده کنیم؟نرم افزار حسابداری,برنامه حسابداری,مدیریت مالی,مدرسه,مدارس,غیرانتفاعی,خصوصی,شهریه

امروزه مدیران در دنیایی سریع و با زیاد شدن حجم کاری، با استفاده از شیوه‌های قدیمی و سنتی قادر به مدیریت مناسب زمان و منابع نخواهند بود. از آنجا که مدیریت زمان و منابع اهمیت کلیدی دارد، باید برای حل این مشکل راه‌حلی جامع و پیشرفته پیدا کرد. راه‌حلی که با استفاده بسیار آسان، کاربر را از پیچیدگی‌های مدیریت امور مالی رهایی بخشد. مدیریت و کنترل امور مالی در چند سال گذشته نقش مهمتری در توسعه و پیشرفت و موفقیت و شکست موسسات مالی پیدا کرده است. کارشناسان مالی و متخصصان اقتصادی براین عقیده‌اند که در این شرایط وجود نرم‌افزاری برای مدیریت و کنترل امور مالی امری ضروری است.

مرسده چه مزایایی نسبت به نرم‌افزارهای دیگر دارد؟حسابداری آسان,حسابداری ساده,امکانات,امنیت

متاسفانه نرم‌افزارهای رایج در بازار مشکلات شدیدی داشته و مدیران محترم به جای سادگی بیشتر با پیچیدگی‌های بیشتری روبرو می‌شوند. کار با آنها پیچیده و سخت است و نیاز به آموزش‌های سخت و طولانی دارد. کاربر برای تسلط بر آنها، به علم و تخصص حسابداری نیاز دارد و برای انجام کارهای عادی مانند دریافت شهریه دانش‌آموزان یا ثبت هزینه‌های معمولی، نیاز به آموزش‌های طولانی و زمان زیاد دارند. درحالی که نرم‌افزارهای رایج کیفیتی پایین با پیچیدگی زیاد دارند، مرسده سطح جدیدی از امکانات بالا، سادگی کاربری، سرعت و امنیت زیاد ارائه می‌کند که هدف اصلی آن سادگی و سرعت مدیریت امور مالی مدارس و آموزشگاه‌ها است.

رابط کاربری و ظاهر کاربرپسند

رابط کاربری واسطه‌ای گرافیکی است که قابلیت استفاده از امکانات و سرویس‌های کدنویسی شده هسته نرم‌افزار را برای شما فراهم می‌کند. نرم‌افزارهای امروزی برای کیفیت بیشتر خدمات‌رسانی به کاربران، امکانات و سرویس‌های پیچیده و بی‌شماری فراهم می‌کنند. با وجود امکانات زیاد کاربران با فرم‌های پیچیده و شلوغ و گیج‌کننده روبرو می‌شوند که این موضوع کاربران را سر در گم کرده و به تجربه کاربری آسیب می‌زند. راه‌حل این مشکل ساده‌سازی هرچه بیشتر تجربه کاربری است. اما برای ساده‌سازی تجربه کاربری نمی‌توان فقط همه پیچیدگی‌ها را حذف کرد؛ چرا که باعث کم شدن امکانات و کارایی و ناقص شدن ساختار کلی برنامه خواهد شد. پس چه باید کرد؟
راه‌حل این مشکل نگاه متفاوت به مسئله و رفتن به عمق پیچیدگی آن است. برای رسیدن به بهترین تجربه کاربری صدها ساعت بر طراحی فرم‌های رابط کاربری مرسده وقت صرف شده و برای کارایی بهتر، فرم‌ها بارها و بارها بازطراحی شده‌اند. برخلاف برنامه‌های تحت وب که سرعت و کیفیت محدود و وابسته به برنامه‌های واسطه دارند، رابط کاربری مرسده کاملا مستقل و بدون واسطه عمل کرده و با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته قدرت و سرعت بی‌نظیری ارائه می‌کند. برای رسیدن به یک تجربه کاربری یکپارچه، حجمی باورنکردنی از کار طاقت‌فرسا بر ساختار، طراحی و مهندسی نرم‌افزار انجام شده که از هسته و موتور اصلی مرسده تا پایگاه داده، فرم‌های رابط کاربری و ساده‌ترین کنترل‌های آن‌ها را در بر می‌گیرد. تک تک جزئیات فرم‌ها به گونه‌ای دقیق و حساب شده طراحی شده‌اند تا هر لحظه یادآور سادگی، سرعت و قدرت کنترل باشند. نتیجه کار یک رابط کاربری تمیز، سریع و روان و بسیار زیباست که باعث ارتباط احساسی بهتر شما با نرم‌افزار شده و حس تسلط بر نرم‌افزار را تقویت می‌کند. زمان یادگیری کار با برنامه به شدت کاهش پیدا کرده و شما سریعتر بر نرم‌افزار تسلط پیدا خواهید کرد و در نهایت هدف اصلی نرم‌افزار که ساده‌تر و سریع‌تر کردن انجام کارهای وقت گیر و خسته کننده است، برآورده خواهد شد.

حسابداری آسان‌تر از این نمی‌شود

حسابداری و ثبت دفاتر قانونی از امور بسیار مهم مدارس و موسسات آموزشی به شمار می‌آید. اما مشکل اینجاست که اکثر مدیران محترم مدارس و آموزشگاه‌ها تخصص حسابداری ندارند. یک کارشناس حسابداری بعد از شش سال تحصیل در دبیرستان و دانشگاه با علم حسابداری آشنایی پیدا کرده و بر آن مسلط خواهد شد. متاسفانه بسیاری از نرم‌افزارهای رایج با نادیده گرفتن این امر و علیرغم شعارهای بسیار مبنی بر کاربری آسان، کاربران را با پیچیدگی‌های تخصصی و سنگین حسابداری روبرو می‌کنند که یادگیری آن‌ها برای کاربران ناآشنا به علم حسابداری روزها زمان می‌برد.
مدیسه با تکیه بر اصل سادگی کاربری تمام پیچیدگی‌های تخصصی عملیات حسابداری را به صورت هوشمند بر عهده می‌گیرد. برای سادگی بیشتر تجربه کاربری و صرفه‌جویی در وقت شما، بسیاری از اسناد به شکل اتوماتیک تولید شده تا در زمان مناسب استفاده شوند. به منظور مدیریت و نظارت دقیق بر امور مالی دفتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی دوستونی و چهارستونی و گزارش پیشرفته سود و زیان با قابلیت گزارشگیری در بازه‌های زمانی دلخواه در اختیار شما قرار دارد. مدیریت چک با امکانات زیاد، سیستم قسط بندی پیشرفته و گزارشات مختلف از دانش‌آموزان بدهکار و بسیاری قابلیت‌های دیگر شما را یاری کرده و تجربه‌ای عالی از مدیریت امور مالی فراهم می‌کنند. بخش حسابداری در نرم‌افزار مرسده به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن تامین بیشترین سادگی، بالاترین کنترل را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توان گفت مدیسه پیچیدگی‌های حسابداری را حذف نکرده بلکه با تسلط بر این پیچیدگی‌ها، آن‌ها را در یک تجربه کاربری بی‌نظیر و متفاوت حل کرده است.

امنیت

برای هر موسسه آموزشی امنیت اطلاعات مالی و در دسترس بودن آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. هیچکس دوست ندارد اطلاعات مالی ارزشمندش در اختیار غریبه‌ها باشد یا وقتی به آن‌ها نیاز دارد، به هر دلیلی نتواند به آن‌ها دسترسی پیدا کند.
درحال حاضر نرم‌افزارهای تحت وب اطلاعات مالی را در هزاران کیلومتر دورتر از شما و بر شبکه جهانی اینترنت در دسترس میلیاردها نفر و با ریسک هک شدن نگهداری می‌کنند. با وجود هک شدن سایت یاهو، تویتر، شبکه پلی‌استیشن و جیمیل که از صدها متخصص امنیتی خبره و باسابقه استفاده می‌کنند و همچنین ده‌ها مورد حمله به سایت‌ها و نرم‌افزارهای اینترنتی در سراسر جهان و سرقت اطلاعات کاربران، تضمین امنیت اطلاعات تحت وب به شکل صد در صد غیرممکن است. هیچکدام از نرم‌افزارهای حسابداری و مدیریت مالی پرفروش و هیچکدام از بانک‌ها و موسسات مالی ایرانی، اطلاعات مالی را در اینترنت و تحت وب نگهداری نمی‌کنند. با وجود قطع و وصلی‌های مکرر و سرعت پایین اینترنت، به ویژه در اوج ساعات کاری، در دسترس بودن همیشگی این اطلاعات ارزشمند و استفاده از قابلیت‌های سریع و پرقدرت در نرم‌افزارهای تحت وب به شکل جدی زیر سوال می‌رود.
مرسده با عملکرد در سیستم دسکتاپ تمامی اطلاعات شما را در کامپیوتر خودتان و نزد خودتان نگهداری می‌کند. استفاده از پایگاه داده قدرتمند SQL Server که با پسورد قوی پشتیبانی شده و تمامی اطلاعات درون آن رمزنگاری می‌شود، فرم ورود به برنامه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته امنیتی، پشتیبان‌گیری به صورت دستی و اتوماتیک در دو فایل جدا در محل‌های مجزا و رمزنگاری قسمت‌های حساس برنامه امنیت اطلاعات شما را تضمین خواهد کرد.
بدین ترتیب ریسک حمله و هک شدن اطلاعات مهم مالی شما در مرسده وجود ندارد و حتی بدون وجود اینترنت، اطلاعات شما همیشه در دسترستان خواهند بود. مرسده بدون توجه به قطعی یا افت سرعت اینترنت و بدون نیاز به نرم‌افزارهای واسطه مانند مرورگرها، به لطف استفاده از روش‌های جدید و پیشرفته از حداکثر قدرت سیستم شما استفاده کرده و سرعتی عالی و بی‌نظیر ارائه می‌دهد. برای آسودگی شما، مرسده از بهترین روش‌های امنیتی استفاده می‌کند تا امنیت اطلاعات شما به مطمئن‌ترین شکل تامین شده و در دسترس بودن همیشگی آن‌ها تضمین شود.

 مرسده برای استفاده چه کسانی مناسب است؟حسابداری مدرسه,حسابداری مدارس,حسابداری غیرانتفاعی,حسابداری مدرسه خصوصی,حسابداری مدارس دولتی,حسابداری آموزشگاه,حسابداری شهریه

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی

بررسی کامل و تخصصی نرم افزار مرسده


مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل مدارس                                               مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل آموزشگاه


سوالات متداول مرسده مدل مدارس                                                                              سوالات متداول مرسده مدل آموزشگاه


مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل مدارس

مرسده مدل مدارس در دو کلاس‌ پیشرفته و ساده طراحی شده و ارائه می‌شود. برای مشاهده بررسی کامل و تخصصی امکانات مرسده اینجا کلیک کنید.

نسخه پیشرفته علاوه بر تمامی امکانات نسخه ساده، قابلیت‌های زیر را داراست:

هماهنگ‌سازی و بروز رسانی مشخصات شخصی، اطلاعات تماس و اطلاعات تحصیلی دانش‌آموزان با سیستم دانش‌آموزی با امکان بروزرسانی‌های مداوم اطلاعات دانش‌آموزان بدون ثبت رکورد تکراری


قسط بندی فوق پیشرفته شهریه دانش‌آموزان با امکان تعیین سود اقساط و جریمه دیرکرد پرداخت، چاپ دفترچه اقساط در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف و امکان طراحی و ساخت دفترچه اقساط سفارشی مطابق نیاز شما (1)، جستجو و گزارشگیری از قسط‌های پرداخت شده و قسط‌های عقب افتاده


جستجو و گزارشگیری پیشرفته اطلاعات مالی و حسابداری سیستم


(1) این قابلیت به صورت پیش‌فرض در نرم‌افزار وجود ندارد و به شکل اختیاری و بر حسب نیاز کاربر ارائه می‌شود.

 

خرید آنلاین

بررسی کامل و تخصصی نرم‌افزار مرسده نرم‌افزار مدیسه چرا از مرسده استفاده کنیم؟
سوالات متداول مرسده مدل مدارس

مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل آموزشگاه

مرسده مدل آموزشگاه در کلاس‌های ساده و پیشرفته طراحی شده و ارائه می‌شود. برای مشاهده بررسی کامل و تخصصی امکانات مرسده اینجا کلیک کنید.

نسخه پیشرفته علاوه بر تمامی امکانات نسخه ساده، قابلیت‌های زیر را داراست:

قسط بندی فوق پیشرفته شهریه هنرجویان با امکان تعیین سود اقساط و جریمه دیرکرد پرداخت، چاپ دفترچه اقساط در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف و امکان طراحی و ساخت دفترچه اقساط سفارشی مطابق نیاز شما (*)، جستجو و گزارشگیری از قسط‌های پرداخت شده و قسط‌های عقب افتاده


کنترل و نظارت بر چک‌های دریافتی و پرداختی با مدیریت پیشرفته چک‌ها


عملیات حسابداری و دفاتر قانونی: مرسده با ارائه ساده‌ترین تجربه کاربری و کمترین دخالت از طرف شما تمام پیچیدگی‌های عملیات حسابداری را بر عهده می‌گیرد. تمامی تراکنش‌های مالی به صورت خودکار در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت می‌شوند و در صورت نیاز می‌توانید آرتیکل‌ها را به صورت دستی ثبت کنید. برای کنترل و نظارت بر فعالیت‌های مالی دقتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی دوستونی و چهارستونی و گزارش سود و زیان ساده و پیشرفته را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید در بازه‌های زمانی دلخواه از آن‌ها گزارشگیری کرده و اسناد موردنیاز را چاپ کنید.

(*) این قابلیت به صورت پیش‌فرض در نرم‌افزار وجود ندارد و به شکل اختیاری و بر حسب نیاز کاربر ارائه می‌شود.

 

خرید آنلاین

بررسی کامل و تخصصی نرم‌افزار مرسده نرم‌افزار مدیسه چرا از مرسده استفاده کنیم؟
سوالات متداول مرسده مدل آموزشگاه

مرسده حسابداری و مدیریت مالی مدرسه و آموزشگاه

 مرسده حسابداری و مدیریت مالی مدارس آموزشگاه

 

مرسده حسابداری و مدیریت مالی مدرسه و آموزشگاه، نرم‌افزاری با کارایی و امکانات زیاد، کاربری آسان، سرعت و امنیت بالا می‌باشد. مرسده با تکیه بر اصل سادگی و کاربری آسان می‌تواند برای همه کاربران مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به دانش و تخصص خاص (به ویژه تخصص حسابداری) یا آموزش‌های سخت و طولانی ندارد. راه‌حل یکپارچه مرسده با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و پیشرفته‌ترین روش‌ها طراحی و توسعه یافته و تمامی فرآیندهای مالی مجموعه شما را به صورت کاملا خودکار و هوشمند مدیریت کرده و قابلیت نظارت و گزارشگیری دقیق را به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن ارائه و نیاز شما به حسابدار را کاملا رفع می‌کند.

نرم‌افزار مرسده برای حسابداری و مدیریت مالی مدارس آموزش و پرورش، حسابداری مدارس غیر انتفاعی، حسابداری مدارس دولتی، حسابداری مدارس غیردولتی در تمامی مقاطع تحصیلی و در نظام آموزشی ترمی واحدی و سالی واحدی و همچنین مقطع پیش دبستانی و مهدهای کودک قابل استفاده است.

نرم‌افزار مرسده همچنین جهت حسابداری آموزشگاه زبان، حسابداری آموزشگاه کنکور، حسابداری آموزشگاه رانندگی، حسابداری آموزشگاه موسیقی و حسابداری تمامی آموزشگاه‌های هنری مناسب است.

رابط کاربری

مرسده با استفاده از ساختارهای پیشرفته و قدرتمند نرم‌افزاری طراحی و ساخته شده است. برخلاف نرم‌افزارهای تحت وب که قدرت و سرعت بسیار محدودی ارائه داده و وابستگی شدیدی به کیفیت اینترنت و واسطه‌هایی مانند مرورگرها دارند، مرسده بر بستر دسکتاپ عمل کرده و با استفاده از الگوریتم‌های جدید از حداکثر قدرت سیستم به نفع سرعت بیشتر بهره‌برداری می‌کند.

قدرتمندترین و بهترین ساختار نرم افزاری

برای بدست آوردن بهترین تجربه کاربری، ساعت‌ها بر طراحی، زیبایی و رنگ‌بندی فرم‌های رابط کاربری وقت صرف شده و فرم‌ها بارها بازطراحی شده‌اند. نتیجه کار یک رابط کاربری تمیز، سریع، روان و بسیار زیباست که با اولین نگاه به هر فرم کاربرد و طرز کار آن را متوجه می‌شوید. جزئیات درون رابط کاربری به گونه‌ای به کار رفته است که سادگی، سرعت و قدرت کنترل را در هر ثانیه به شما یادآوری می‌کند.

مدیریت دانش‌آموزان

با استفاده از مرسده می‌توانید اطلاعات دانش‌آموزان شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس و اطلاعات تحصیلی را به شکل دستی ثبت کنید. اما اگر تعداد دانش‌آموزان زیاد باشد این امر خسته‌کننده و زمان‌بر خواهد بود. به ویژه که این فرآیند در شروع هر سال تحصیلی یا ترم تحصیلی برای ورود دانش‌آموزان جدید و به‌روزرسانی اطلاعات دانش‌آموزان قدیمی باید تکرار شود. از طرف دیگر با زیاد شدن حجم اطلاعات، احتمال اشتباه دستی بیشتر خواهد شد.

راه‌حل این مشکل استفاده از اطلاعات قبلا ثبت شده در سیستم مدارس است. در برنامه‌هایی که هماهنگ‌سازی با سیستم انجام می‌دهند، این هماهنگ‌سازی فقط برای اطلاعات شخصی دانش‌آموزان و به صورت ناقص انجام می‌شود و شامل مراحل پیچیده تهیه فایل CSV دفتر آمار دانش‌آموزان به صورت جداگانه برای هر کلاس یا هر پایه تحصیلی و اتصال به هر فایل جداگانه خواهد بود.

انتقال اطلاعات شخصی دانش آموزان مدرسه

در نرم‌افزار مرسده هماهنگ‌سازی به شکل ساده و در یک مرحله با اتصال مستقیم به سیستم دانش‌آموزی انجام می‌شود. علاوه بر اطلاعات شخصی و تماس دانش‌آموزان، اطلاعات تحصیلی شامل سال تحصیلی، پایه تحصیلی، ترم انتخابی و تعداد واحدها (ترمی واحدی) نیز منتقل می‌شود. این هماهنگ‌سازی به صورت هوشمند طراحی شده و عمل می‌کند به شکلی که در هماهنگ‌سازی‌های بعدی فقط پایه‌ها و ترم‌های جدید و دانش‌آموزان جدید منتقل شده و رکورد تکراری ایجاد نمی‌شود. در نتیجه نیازی به ورود دستی اطلاعات شخصی و تحصیلی دانش‌آموزان وجود نخواهد داشت.

 

 

از نظام آموزشی سالی‌واحدی استفاده می‌کنید؟

می‌توانید برای هر پایه تحصیلی در هر سال تحصیلی شهریه رسمی تعریف کنید.

 انتقال اطلاعات تحصیلی دانش آموزان مدارس

 

 

از نظام آموزشی ترمی‌واحدی استفاده می‌کنید؟

میتوانید برای هر واحد شهریه ثابت و شهریه متغیر تعریف کنید.

 انتقال اطلاعات ترمی واحدی دانش آموزان مدارس غیر انتفاعی

 

موسسه آموزشی یا آموزشگاه دارید؟ می‌توانید برای هر دوره آموزشی یا هر عنوان آموزشی شهریه رسمی تعریف کنید. همه موسسات آموزشی می‌توانند از مرسده استفاده کنند. مرسده برای حسابداری و مدیریت مالی مدارس سالی‌واحدی و ترمی‌واحدی در همه مقاطع و پایه‌های تحصیلی و همچنین تمامی آموزشگاه‌های حضوری و غیرحضوری مناسب است.

 سرویس شهریه دانش آموزان

می‌خواهید برای دانش‌آموزان یا هنرجویان شهریه‌ها یا سرویس‌های اضافی ثبت کنید؟ می‌توانید برای هر سرویس دلخواه شهریه تعریف کرده و به دانش‌آموزان یا هنرجویان به صورت انفرادی یا گروهی تخصیص دهید. نکته جالب اینجاست که اگر برای یک پایه تحصیلی یا ترم تحصیلی شهریه تعریف شده باشد، سیستم هوشمند هماهنگ‌سازی هنگام به‌روزرسانی اطلاعات تحصیلی، شهریه آن‌ها را به صورت اتوماتیک محاسبه کرده و به مبلغ بدهکاری دانش‌آموز اضافه می‌کند.

شهریه دانش آموزان مدرسه آموزشگاه

همچنین اگر مبلغ شهریه را اشتباه تعریف کرده و به ده‌ها دانش‌آموز مبلغ بدهکاری اشتباه تخصیص داده باشید، با تصحیح مبلغ شهریه به سادگی می‌توانید مبلغ‌های شهریه اشتباه و مبلغ بدهکاری اشتباه را با مبلغ جدید به شکل خودکار به‌روزرسانی کنید. برای تمامی تراکنش‌ها مثل ثبت شهریه جدید، هماهنگ‌سازی با سیستم دانش‌آموزی و تصحیح مبلغ شهریه، سندهای حسابداری جداگانه برای هر دانش‌آموز به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهد شد.

عملیات دریافت و پرداخت ، آسان‌ترین کار در مرسده

تراکنش‌های دریافت و پرداخت در برنامه‌های حسابداری پیچیده، سخت، وقت‌گیر و خسته‌کننده است؟ ثبت دریافت و پرداخت مبالغ از مهم‌ترین عملیات‌ها در یک نرم‌افزار حسابداری به شمار می‌رود و پیچیده بودن این قسمت باعث می‌شود کاربران گیج و سردرگم شده و با اتلاف وقت زیاد به زودی خسته و دل‌زده شوند. برای حل این مشکل، نرم‌افزار مرسده از یک سیستم دریافت و پرداخت کامل با کاربری آسان و طراحی کاربرپسند استفاده می‌کند که حاصل مشورت با ده‌ها کارشناس و کاربر و ماه‌ها تحقیق و توسعه و طراحی و بازطراحی می‌باشد.

شهریه مدارس غیردولتی

این سیستم امکان دریافت و پرداخت با تمامی روش‌های متداول مانند نقدی، عابربانک، چک بانکی و فیش واریز به حساب را به ساده‌ترین و سریعترین روش فراهم کرده و قابلیت ثبت اختیاری اطلاعات تکمیلی لازم مانند شماره حساب، نام بانک، شماره پیگیری و غیره را داراست. از این سیستم در تمامی فرم‌هایی که عملیات دریافت و پرداخت دارند، به صورت فراگیر استفاده شده است. بدین ترتیب شما به سرعت کار با آن را یاد گرفته و در حداقل زمان به آن عادت خواهید کرد و در هر فرم با یک سیستم دریافت و پرداخت خاص و جدید روبرو نخواهید شد.

حسابداری و مدیریت مالی مدارس و آموزشگاه مرسده

 

می‌خواهید به دانش‌آموزان تخفیف بدهید ؟ می‌خواهید تخفیف بیشتر از حد نشود ؟

تخفیف شهریه دانش آموزان 

 

در نرم‌افزار حسابداری مدارس و آموزشگاه‌ها مرسده چندین روش برای ثبت تخفیف شهریه به صورت فردی یا گروهی وجود دارد. در فرم‌های جستجو و گزارش‌گیری و صورتحساب کل، امکان مشاهده مبلغ کل تخفیف برای هر دانش‌آموز وجود دارد. تعیین سقف مجاز تخفیف برحسب مبلغ یا درصدی از مبلغ بدهکاری از امکانات کاربردی است که در مرسده خواهید یافت. تمامی عملیات شهریه شامل دریافت، برگشت، تخفیف، افزایش یا ویرایش شهریه به صورت خودکار در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت می‌شوند.

 

در بین صدها دانش‌آموز به دنبال شخص خاصی هستید؟ 

جستجوی دانش آموزان مدارس 

 در فرم جستجوی دانش‌آموزان می‌توانید براساس نام، کد دانش‌آموزی، کد ملی، شماره تلفن و موبایل شخص موردنظر را پیدا کنید و اطلاعات کامل دانش‌آموز شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تحصیلی، سرویس‌های استفاده شده، اطلاعات مالی و شهریه‌های پرداخت شده را مشاهده کنید.

 

 می‌خواهید به ده‌ها دانش‌آموز پایه تحصیلی یا ترم تحصیلی یا سرویس جدید اختصاص دهید؟

ویرایش گروهی دانش آموزان مدارس غیرانتفاعی غیردولتی 

 

قابلیتی فوق‌العاده به نام ویرایش گروهی به شما امکان می‌دهد گروهی از دانش‌آموزان را براساس معیارهای مختلف دلخواه، جدا کرده و به آن‌ها پایه یا ترم تحصیلی یا سرویس جدید اختصاص داده یا مبلغ بدهکاری صدها شخص را با هم ویرایش کنید.

نکته جالب اینجاست که با انجام هرکدام از عملیات‌های ویرایش گروهی سند حسابداری جداگانه برای هر دانش‌آموز به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهد شد.

 

حسابداری مدارس غیردولتی غیرانتفاعی خصوصی

 

 

 می‌خواهید بعد از دریافت شهریه به دانش‌آموزان رسید ارائه کنید؟

 رسید شهریه دانش آموزان مدارس غیرانتفاعی و غیردولتی

 

رسید دریافت شهریه دانش‌آموزان را در اندازه‌های آ-چهار یا آ-پنج و طرح های مختلف چاپ کنید. می‌توانید رسید آموزشگاه را در آرشیو مدارک مالی موسسه خود بایگانی کنید.

می‌خواهید صورتحساب و کل تراکنش‌های مالی دانش‌آموز را چاپ کنید؟ برای اطلاع دانش‌آموز (یا والدین) از آخرین وضعیت مالی، به سادگی صورتحساب دانش‌آموز را چاپ کرده و اطلاعات کاملی شامل اطلاعات تحصیلی، سرویس‌های استفاده شده و اطلاعات مالی را ارائه کنید.

شهریه‌ها را قسط‌ بندی کنید، نه با یک قسط‌ بندی معمولی، بلکه سیستمی فوق‌پیشرفته

اقساط دانش آموزان شهریه قسط

ماژول قسط‌ بندی در نرم‌افزار مرسده با الهام از سیستم قسط‌ بندی نرم‌افزار مدیریت فروشگاهی موژان ساخته شده و جهت قسط‌ بندی شهریه دانش‌آموزان سفارشی‌سازی شده است. این ماژول به لطف استفاده از طراحی کاربرپسند و مهندسی پیشرفته نرم‌افزار تمامی نیازهای کاربران نهایی را برآورده می‌کند. می‌توانید هر مبلغی از بدهکاری دانش‌آموزان را در هر تعداد قسط به سادگی و به سرعت قسط‌ بندی کرده و در صورت نیاز سود ماهیانه یا جریمه دیرکرد پرداخت را در آن تعیین کنید.

قسط بندی شهریه اقساطی دانش آموزان

 

می‌توانید دفترچه اقساط را در اندازه و طرح‌های مختلف چاپ کنید.

اگر طرح خاصی در نظر دارید، آن را برای ما ارسال کنید

تا دفترچه اقساط سفارشی و اختصاصی شما ساخته شود. 

 دفترچه اقساط شهریه مدارس آ5

 

دفترچه اقساط شهریه مدارس آ4

 

در دنیای واقعی، پرداخت قسط همیشه مطابق روال رسمی و قانونی انجام نمی‌شود و ممکن است مبلغ پرداختی کمتر یا بیشتر از مبلغ تعیین شده باشد. نگران نباشید، برای حل این مشکل تمامی شرایط ممکن پیش‌بینی شده و نرم‌افزار مرسده هوشمندانه و با کمترین دخالت از طرف شما، شرایط غیرعادی را به نفع شما کنترل و مدیریت خواهد کرد.

 

آسان ترین کاربری کامل ترین امکانات مرسده

 

 

می‌خواهید بر عملیات مالی دانش‌آموزان به دقیق‌ترین شکل نظارت کنید؟

می‌توانید گزارشی از لیست بدهکاران یا قسط‌های عقب افتاده را فقط با دو کلیک آماده کنید. 

 دانش آموزان بدهکار خلاصه

 

همچنین می‌توانید گزارشی بر اساس تاریخ دریافت شهریه، در هر بازه زمانی دلخواه تهیه کرده و اطلاعات شخصی و تماس، اطلاعات تحصیلی و اطلاعات مالی دانش‌آموزان را بر حسب نیاز در آن درخواست کرده و براساس نام دانش‌آموز یا تاریخ دریافت شهریه مرتب کنید.

گزارش کامل دانش آموزان بدهکار

نقدینگی در یک موسسه مالی مثل خون در بدن عمل می‌کند و برای تامین سلامتی موسسه مالی باید بر جریان نقدینگی نظارت مداوم داشت. مرسده به عنوان قلب سیستم گردش مالی، شما را در کنترل دقیق و مدیریت کامل امور مالی یاری خواهد کرد.

مدیریت کارمندان

مدیریت کارمندان و پرداخت حقوق و مزایای کارمندان از مسائل مهم موسسات و آموزشگاه‌هاست و از هزینه‌های عمده آن‌ها به شمار می‌رود.

حقوق کارمندان پرسنل مدرسه

در نرم‌افزار مرسده می‌توانید مشخصات کاملی از کارمندان شامل اطلاعات شخصی و تماس و اطلاعات کاری مانند آخرین مدرک تحصیلی و سِمِت کاری را ثبت کنید.

همچنین امکان ثبت تعداد ساعت کاری، مبلغ حقوق در ساعت، مبلغ بیمه و مالیات به صورت ثابت یا متغیر وجود دارد.

 

 حقوق کارمندان را در سیستمی پیشرفته با کارکرد آسان ثبت کنید.

 حسابداری حقوق کارمندان پرسنل مدارس

 

با استفاده از سیستم دریافت و پرداخت فراگیر مرسده ثبت پرداخت حقوق بسیار آسان خواهد بود. امکانات ویژه پرداخت حقوق مانند محاسبه بیمه و مالیات به شکل ثابت و متغیر، طلبکار کردن کارمندان و در نظر گرفتن مبلغ طلبکاری در پرداخت حقوق بعدی به صورت هوشمند شما را یاری می‌کنند. همچنین امکان چاپ رسید حقوق در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد که کمک بزرگی در بایگانی کردن اسناد مهم مالی موسسه شما خواهد بود. می‌توانید صورتحساب کامل یک کارمند را تهیه و تمامی تراکنش‌های مالی را مشاهده کرده یا جهت ارائه به کارمندان چاپ کنید.

 جستجوی کارمندان معلم دبیر مدیر مدارس

می‌خواهید لیست حقوق‌های پرداخت شده در بازه زمانی دلخواه یا لیست کارمندان طلبکار را در عرض چند ثانیه ببینید؟ به راحتی گزارش‌هایی دقیق از تراکنش‌های مالی کارمندان تهیه کنید و بر روند پرداخت حقوق نظارت دقیق داشته باشید.

 

گزارش پرداخت حقوق کارمندان مدرسه

مدیریت هزینه ها

 می‌خواهید هزینه‌ها را به سرعت ثبت و به سادگی کنترل کنید؟

 

 حسابداری هزینه مدارس آموزشگاه

 

می‌توانید هزینه‌های متعارف را براساس دستورالعمل‌های وزارت محترم آموزش‌وپرورش و در حساب‌های پیش‌فرض موجود در سیستم ثبت کنید. برای هزینه‌های خاص خود به سادگی حساب جدید تعریف کرده و هزینه‌های دلخواه را بر حسب نیاز خود ثبت کنید. در بین صدها رکورد، هزینه موردنظر خود را به سرعت توسط تاریخ یا موضوع هزینه پیدا کنید و در صورت نیاز برای هزینه سند رسمی حسابداری تولید و چاپ کنید. نکته جالب اینجاست که می‌توانید کل مبلغ هزینه یا بخشی از آن را به عنوان بدهکاری ثبت کرده و در زمان دلخواه تسویه‌حساب کنید. البته تمامی هزینه‌ها و عملیات مربوط به آن‌ها به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهند شد.

مدیریت اشخاص

 آیا با اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از موسسه خود تراکنش‌های مالی دارید؟

 تراکنش مالی اشخاص

 

اشخاص حقیقی و حقوقی را به سادگی ثبت کرده و برای آن‌ها بدهکاری و بستانکاری مستقل تعیین کنید.

می‌توانید از اشخاص ثبت شده در هزینه‌ها یا درآمدها استفاده کرده و به راحتی مبلغ پرداخت به شخص یا دریافت از شخص ثبت کنید.

 

 با جستجوی پیشرفته اشخاص می‌توانید اطلاعات کامل اشخاص

شامل مشخصات شخصی، تراکنش‌های انجام شده، مبالغ پرداخت شده و مبالغ دریافت شده را مشاهده کنید.

 حسابداری اشخاص

 

مدیریت درآمدها

 

 درآمدهای جانبی مانند کلاس تقویتی، کتاب‌های کمک آموزشی، یا سرویس رفت و آمد دانش‌آموزان دارید؟

 حسابداری درآمدهای مدارس

 

درآمدهای جانبی را با استفاده از حساب‌های پیش‌فرض ثبت کنید و یا حساب‌های موردنیاز خود را تعریف کنید. مبلغ درآمد را توسط سیستم دریافت و پرداخت پیشرفته مرسده ثبت کنید و از بابت اسناد دفاتر قانونی نگرانی نداشته باشید چرا که به صورت اتوماتیک ذخیره خواهند شد.

همچنین می‌توانید کل مبلغ درآمد یا بخشی از مبلغ آن را به عنوان بستانکاری تعیین کرده و در زمان دلخواه تسویه حساب کنید.

 

عملیات حسابداری و دفاتر قانونی

از پیچیدگی‌های نرم‌افزارهای حسابداری خسته شده‌اید؟ مرسده با ارائه ساده‌ترین تجربه کاربری و کمترین دخالت از طرف شما تمام پیچیدگی‌های تخصصی عملیات حسابداری را بر عهده می‌گیرد.

برای سادگی بیشتر و صرفه‌جویی در وقت شما، تمامی تراکنش‌های مالی به صورت خودکار در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهند شد اما در صورت نیاز می‌توانید آرتیکل‌ها را به صورت دستی نیز ثبت کنید.

 دفتر روزنامه حسابداری مدرسه آموزشگاه                   دفتر کل حسابداری مدارس آموزشگاه

برای شروع می‌توانید به تعداد نامحدود بانک و شماره حساب بانکی تعریف کنید که در سیستم دریافت و پرداخت به طور اتوماتیک ظاهر خواهند شد. تعریف آسان سال مالی و سند افتتاحیه تکمیل‌کننده ساده‌ترین تجربه کاربری خواهد بود.

تراز آزمایشی گزارش سود و زیان حسابداری مدارس

برای کنترل و نظارت بر فعالیت‌های مالی دفتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی دوستونی و چهارستونی و گزارش سود و زیان ساده و پیشرفته را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید در بازه‌های زمانی دلخواه از آن‌ها گزارشگیری کرده و اسناد موردنیاز را چاپ کنید.

 

 دفتر روزنامه نرم‌افزار مرسده، سند دریافت شهریه دانش آموزان

 سند حسابداری دریافت شهریه دانش آموزان نرم افزار مرسده

کیفیت را مقایسه کنید.

 دفتر روزنامه و اسناد سایر نرم‌افزارها

 سند حسابداری دریافت شهریه دانش آموزان نرم افزارهای متفرقه

 

مدیریت پیشرفته چک‌ها در کنترل و نظارت بر چک‌های دریافتی و پرداختی شما را یاری می‌کند. قسمت حسابداری در نرم‌افزار مرسده به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن تامین بیشترین سادگی بالاترین کنترل را در اختیار شما قرار دهد.

 مدیریت هشدارها

یادآوری مسائل کاری برای شما سخت است؟ از نوشتن یادآوری‌ها در دفترچه یادداشت خسته شدید؟ مرسده به صورت هوشمند مسائل مهم مانند تاریخ سررسید چک‌های دریافتی و پرداختی را به شکلی آسان و موثر به شما یادآوری خواهد کرد. از قسمت هشدار می‌توانید به صورت مستقیم به جزئیات هشدار دسترسی پیدا کنید. عملیات یادآوری مجدد در آینده و حذف هشدار به سادگی قابل‌انجام بوده و می‌توانید هشدار سفارشی با تعیین تاریخ و موضوع هشدار به صورت دستی ثبت کنید.

امنیت

امنیت اطلاعات مالی مانند مبالغ بستانکاری و بدهکاری، مبالغ دریافت شده و باقیمانده، چک‌های دریافتی و پرداختی چقدر برای شما اهمیت دارد؟ در دسترس بودن آن‌ها چطور؟ اطلاعات مالی از مهم‌ترین اطلاعات هر موسسه هستند. ما به اهمیت این موضوع واقف هستیم و بیشترین تلاش برای امنیت اطلاعات ارزشمند شما را وظیفه ذاتی خود می‌دانیم. استفاده از الگوریتم‌های جدید و پیشرفته امنیتی، استفاده از پایگاه داده قدرتمند SQL Server با تکنولوژی درون‌سازی شده، پسورد قوی پایگاه داده و رمزگذاری تمام اطلاعات آن، فرم ورود به برنامه با تکنولوژی‌های امنیتی جدید و رمزنگاری قسمت‌های حساس برنامه، پشتیبان گیری به صورت دستی و اتوماتیک در دو فایل جدا در محل‌های مجزا تضمین کننده امنیت اطلاعات مهم شماست.

 امنیت اطلاعات حسابداری و مالی                  پشتیبان گیری اطلاعات حسابداری مدارس

برخلاف نرم‌افزارهای تحت‌وب که اطلاعات شما را در مکانی نامعلوم و هزاران کیلومتر دورتر بر شبکه جهانی تحت دسترس میلیون‌ها نفر با ریسک هک شدن نگهداری می‌کنند؛ مرسده به دلیل عملکرد در بستر دسکتاپ اطلاعات ارزشمند شما را در کامپیوتر خودتان و نزد خودتان نگهداری می‌کند و شما با قطعی اینترنت، افت سرعت اینترنت، از کار افتادن سرور و بقیه مشکلات نرم‌افزارهای تحت‌وب (که با کیفیت فعلی اینترنت کم هم نیستند) روبرو نشده و اطلاعات مهم شما همیشه در دسترستان خواهند بود.


 

خرید آنلاین

چرا از مرسده استفاده کنیم؟

مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل مدارس

سوالات متداول مرسده مدل مدارس
مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل آموزشگاه

سوالات متداول مرسده مدل آموزشگاه