چرا از مرسده استفاده کنیم؟

 

چرا باید از نرم‌افزار حسابداری و مدیریت مالی استفاده کنیم؟نرم افزار حسابداری,برنامه حسابداری,مدیریت مالی,مدرسه,مدارس,غیرانتفاعی,خصوصی,شهریه

امروزه مدیران در دنیایی سریع و با زیاد شدن حجم کاری، با استفاده از شیوه‌های قدیمی و سنتی قادر به مدیریت مناسب زمان و منابع نخواهند بود. از آنجا که مدیریت زمان و منابع اهمیت کلیدی دارد، باید برای حل این مشکل راه‌حلی جامع و پیشرفته پیدا کرد. راه‌حلی که با استفاده بسیار آسان، کاربر را از پیچیدگی‌های مدیریت امور مالی رهایی بخشد. مدیریت و کنترل امور مالی در چند سال گذشته نقش مهمتری در توسعه و پیشرفت و موفقیت و شکست موسسات مالی پیدا کرده است. کارشناسان مالی و متخصصان اقتصادی براین عقیده‌اند که در این شرایط وجود نرم‌افزاری برای مدیریت و کنترل امور مالی امری ضروری است.

مرسده چه مزایایی نسبت به نرم‌افزارهای دیگر دارد؟حسابداری آسان,حسابداری ساده,امکانات,امنیت

متاسفانه نرم‌افزارهای رایج در بازار مشکلات شدیدی داشته و مدیران محترم به جای سادگی بیشتر با پیچیدگی‌های بیشتری روبرو می‌شوند. کار با آنها پیچیده و سخت است و نیاز به آموزش‌های سخت و طولانی دارد. کاربر برای تسلط بر آنها، به علم و تخصص حسابداری نیاز دارد و برای انجام کارهای عادی مانند دریافت شهریه دانش‌آموزان یا ثبت هزینه‌های معمولی، نیاز به آموزش‌های طولانی و زمان زیاد دارند. درحالی که نرم‌افزارهای رایج کیفیتی پایین با پیچیدگی زیاد دارند، مرسده سطح جدیدی از امکانات بالا، سادگی کاربری، سرعت و امنیت زیاد ارائه می‌کند که هدف اصلی آن سادگی و سرعت مدیریت امور مالی مدارس و آموزشگاه‌ها است.

رابط کاربری و ظاهر کاربرپسند

رابط کاربری واسطه‌ای گرافیکی است که قابلیت استفاده از امکانات و سرویس‌های کدنویسی شده هسته نرم‌افزار را برای شما فراهم می‌کند. نرم‌افزارهای امروزی برای کیفیت بیشتر خدمات‌رسانی به کاربران، امکانات و سرویس‌های پیچیده و بی‌شماری فراهم می‌کنند. با وجود امکانات زیاد کاربران با فرم‌های پیچیده و شلوغ و گیج‌کننده روبرو می‌شوند که این موضوع کاربران را سر در گم کرده و به تجربه کاربری آسیب می‌زند. راه‌حل این مشکل ساده‌سازی هرچه بیشتر تجربه کاربری است. اما برای ساده‌سازی تجربه کاربری نمی‌توان فقط همه پیچیدگی‌ها را حذف کرد؛ چرا که باعث کم شدن امکانات و کارایی و ناقص شدن ساختار کلی برنامه خواهد شد. پس چه باید کرد؟
راه‌حل این مشکل نگاه متفاوت به مسئله و رفتن به عمق پیچیدگی آن است. برای رسیدن به بهترین تجربه کاربری صدها ساعت بر طراحی فرم‌های رابط کاربری مرسده وقت صرف شده و برای کارایی بهتر، فرم‌ها بارها و بارها بازطراحی شده‌اند. برخلاف برنامه‌های تحت وب که سرعت و کیفیت محدود و وابسته به برنامه‌های واسطه دارند، رابط کاربری مرسده کاملا مستقل و بدون واسطه عمل کرده و با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته قدرت و سرعت بی‌نظیری ارائه می‌کند. برای رسیدن به یک تجربه کاربری یکپارچه، حجمی باورنکردنی از کار طاقت‌فرسا بر ساختار، طراحی و مهندسی نرم‌افزار انجام شده که از هسته و موتور اصلی مرسده تا پایگاه داده، فرم‌های رابط کاربری و ساده‌ترین کنترل‌های آن‌ها را در بر می‌گیرد. تک تک جزئیات فرم‌ها به گونه‌ای دقیق و حساب شده طراحی شده‌اند تا هر لحظه یادآور سادگی، سرعت و قدرت کنترل باشند. نتیجه کار یک رابط کاربری تمیز، سریع و روان و بسیار زیباست که باعث ارتباط احساسی بهتر شما با نرم‌افزار شده و حس تسلط بر نرم‌افزار را تقویت می‌کند. زمان یادگیری کار با برنامه به شدت کاهش پیدا کرده و شما سریعتر بر نرم‌افزار تسلط پیدا خواهید کرد و در نهایت هدف اصلی نرم‌افزار که ساده‌تر و سریع‌تر کردن انجام کارهای وقت گیر و خسته کننده است، برآورده خواهد شد.

حسابداری آسان‌تر از این نمی‌شود

حسابداری و ثبت دفاتر قانونی از امور بسیار مهم مدارس و موسسات آموزشی به شمار می‌آید. اما مشکل اینجاست که اکثر مدیران محترم مدارس و آموزشگاه‌ها تخصص حسابداری ندارند. یک کارشناس حسابداری بعد از شش سال تحصیل در دبیرستان و دانشگاه با علم حسابداری آشنایی پیدا کرده و بر آن مسلط خواهد شد. متاسفانه بسیاری از نرم‌افزارهای رایج با نادیده گرفتن این امر و علیرغم شعارهای بسیار مبنی بر کاربری آسان، کاربران را با پیچیدگی‌های تخصصی و سنگین حسابداری روبرو می‌کنند که یادگیری آن‌ها برای کاربران ناآشنا به علم حسابداری روزها زمان می‌برد.
مدیسه با تکیه بر اصل سادگی کاربری تمام پیچیدگی‌های تخصصی عملیات حسابداری را به صورت هوشمند بر عهده می‌گیرد. برای سادگی بیشتر تجربه کاربری و صرفه‌جویی در وقت شما، بسیاری از اسناد به شکل اتوماتیک تولید شده تا در زمان مناسب استفاده شوند. به منظور مدیریت و نظارت دقیق بر امور مالی دفتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی دوستونی و چهارستونی و گزارش پیشرفته سود و زیان با قابلیت گزارشگیری در بازه‌های زمانی دلخواه در اختیار شما قرار دارد. مدیریت چک با امکانات زیاد، سیستم قسط بندی پیشرفته و گزارشات مختلف از دانش‌آموزان بدهکار و بسیاری قابلیت‌های دیگر شما را یاری کرده و تجربه‌ای عالی از مدیریت امور مالی فراهم می‌کنند. بخش حسابداری در نرم‌افزار مرسده به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن تامین بیشترین سادگی، بالاترین کنترل را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توان گفت مدیسه پیچیدگی‌های حسابداری را حذف نکرده بلکه با تسلط بر این پیچیدگی‌ها، آن‌ها را در یک تجربه کاربری بی‌نظیر و متفاوت حل کرده است.

امنیت

برای هر موسسه آموزشی امنیت اطلاعات مالی و در دسترس بودن آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. هیچکس دوست ندارد اطلاعات مالی ارزشمندش در اختیار غریبه‌ها باشد یا وقتی به آن‌ها نیاز دارد، به هر دلیلی نتواند به آن‌ها دسترسی پیدا کند.
درحال حاضر نرم‌افزارهای تحت وب اطلاعات مالی را در هزاران کیلومتر دورتر از شما و بر شبکه جهانی اینترنت در دسترس میلیاردها نفر و با ریسک هک شدن نگهداری می‌کنند. با وجود هک شدن سایت یاهو، تویتر، شبکه پلی‌استیشن و جیمیل که از صدها متخصص امنیتی خبره و باسابقه استفاده می‌کنند و همچنین ده‌ها مورد حمله به سایت‌ها و نرم‌افزارهای اینترنتی در سراسر جهان و سرقت اطلاعات کاربران، تضمین امنیت اطلاعات تحت وب به شکل صد در صد غیرممکن است. هیچکدام از نرم‌افزارهای حسابداری و مدیریت مالی پرفروش و هیچکدام از بانک‌ها و موسسات مالی ایرانی، اطلاعات مالی را در اینترنت و تحت وب نگهداری نمی‌کنند. با وجود قطع و وصلی‌های مکرر و سرعت پایین اینترنت، به ویژه در اوج ساعات کاری، در دسترس بودن همیشگی این اطلاعات ارزشمند و استفاده از قابلیت‌های سریع و پرقدرت در نرم‌افزارهای تحت وب به شکل جدی زیر سوال می‌رود.
مرسده با عملکرد در سیستم دسکتاپ تمامی اطلاعات شما را در کامپیوتر خودتان و نزد خودتان نگهداری می‌کند. استفاده از پایگاه داده قدرتمند SQL Server که با پسورد قوی پشتیبانی شده و تمامی اطلاعات درون آن رمزنگاری می‌شود، فرم ورود به برنامه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته امنیتی، پشتیبان‌گیری به صورت دستی و اتوماتیک در دو فایل جدا در محل‌های مجزا و رمزنگاری قسمت‌های حساس برنامه امنیت اطلاعات شما را تضمین خواهد کرد.
بدین ترتیب ریسک حمله و هک شدن اطلاعات مهم مالی شما در مرسده وجود ندارد و حتی بدون وجود اینترنت، اطلاعات شما همیشه در دسترستان خواهند بود. مرسده بدون توجه به قطعی یا افت سرعت اینترنت و بدون نیاز به نرم‌افزارهای واسطه مانند مرورگرها، به لطف استفاده از روش‌های جدید و پیشرفته از حداکثر قدرت سیستم شما استفاده کرده و سرعتی عالی و بی‌نظیر ارائه می‌دهد. برای آسودگی شما، مرسده از بهترین روش‌های امنیتی استفاده می‌کند تا امنیت اطلاعات شما به مطمئن‌ترین شکل تامین شده و در دسترس بودن همیشگی آن‌ها تضمین شود.

 مرسده برای استفاده چه کسانی مناسب است؟حسابداری مدرسه,حسابداری مدارس,حسابداری غیرانتفاعی,حسابداری مدرسه خصوصی,حسابداری مدارس دولتی,حسابداری آموزشگاه,حسابداری شهریه

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی

بررسی کامل و تخصصی نرم افزار مرسده


مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل مدارس                                               مقایسه کلاس‌های ساده و پیشرفته مرسده مدل آموزشگاه


سوالات متداول مرسده مدل مدارس                                                                              سوالات متداول مرسده مدل آموزشگاه